Günümüzde apartman ve sitelerin yöneticiliği herkesin üstlenmekten kaçındığı büyük bir sorun halini almış ve meslek konumuna gelmiştir. İlgili yasalar apartman ve sitelerde fiilen oturan kişilerin dışında, dışarıdan bir firmanında yöneticilik yapabilmesine imkan tanımaktadır.

Bizim asıl amacımız ; apartmanın yönetimini kanunlara uygun, denetlenebilir ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirip hem yasal açıdan hem de işleyiş bakımından apartman sakinlerinin sorun yaşamamalarını sağlamaktır.

Her konut, bir işletme düzeninde, aktif - pasif ve nakit akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimler yapılarak işletilmektedir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladığı ayrıcalıklardandır. Bu sayede firmamız ve bina sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır. Konutunuzun ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat  ve uygulamalardaki yasal denetim İTİMAT BİNA VE SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ -KEREM BOZBIYIK' ın sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır.

İTİMAT BİNA VE SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ - KEREM BOZBIYIK ın bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile bina sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler ve kat maliklerinin avantajına opsiyonlar sağlayabilmektedir.

İTİMAT BİNA VE SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ - KEREM BOZBIYIK ın çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur. 

İLETİŞİME GEÇİN

Bizimle iletişime geçerek kafanıza takılan bütün sorunların çözümüne ulaşabiliriz.

--